Nové stránky OK2PYA.

Vítejte na nových stránkách, na nové doméně a na novém webhostingu. Co mě vedlo ke změně, jste se možná dočetli na starých stránkách (pokud jste se na ně dostali). To podstatné, co bylo na původních stránkách, bylo přesunuto sem.
Jediné, co zde nenajdete, je fotogalerie.Myslím, že k tomu lépe poslouží specializované servery, a budu-li mít potřebu vám ukázat nějakou galerii, dám sem na ni odkaz.
Teď k novinkám. Stránky jsou postaveny na redakčním systému Joomla, a budou psány ve stylu blogu. Pokud vás nejvíce zajímá přehled software pro digitální druhy provozu (digimódy), můžete použít adresu www.digimody.ok2pya.cz , odkud budete přesměrováni přímo na přehledný seznam software, tak jak ho znáte. Samozřejmě také můžete použít odkaz z levého menu. Další novinkou je možnost zobrazení v PDF formátu, - ikonka nad každým článkem. K zobrazení PDF vůbec nepotřebujete Adobe Acrobat Reader, jak vám všude vnucují, ale můžete použít daleko rychlejší Foxit Reader. Další možností je přeformátování stránky pro tisk, a zaslání upozornění E-mailem.

Komentáře, - ty byly i na starých stránkách, ale jak víme, byly plné spamu, a tak dochází k omezení. Abyste mohli psát komentáře, musíte nyní vyplnit jméno, e-mailovou adresu a opsat text z obrázku. Vlastně nemusíte, pokud se na těchto stránkách stanete registrovanými čtenáři. Registraci najdete na úvodní stránce, vlevo dole. Stránky se budou dále vyvíjet.Pokud něco nefunguje dle vašich představ, nebo máte nějaké nápady na vylepšení, napište to do komentáře, případně na některý z uvedených kontaktů.


Závěrem prosím webmastery, kteří linkují staré stránky, aby změnili odkaz na http://www.ok2pya.cz
Děkuji.